Doradztwo techniczne

Jednym z naszych najważniejszych obszarów działań jest doradztwo techniczne. Oferujemy innowacyjne doradztwo techniczne, które ma na celu pomóc polskim przedsiębiorstwom przy pokonywaniu technicznych problemów, których przedsiębiorstwa nie mogą na dany moment rozwiązać własnymi siłami przy korzystaniu ze starej technologii i za pomocą posiadanego mało innowacyjnego sprzętu.

Dzięki zaangażowaniu niemieckich rozwiązań technicznych doprowadzimy do wzrostu produktywności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw poprzez przekazanie nowych naukowych i technicznych rozwiązań.

W ramach wykonywanych zleceń z zakresu supportu technicznego korzystamy z doradztwa, analiz i badań wybitnych niemieckich specjalistów z różnych dziedzin i branż.

Oprócz wartościowych produktów markowych i innowacyjnych rozwiązań proponujemy także doradztwo techniczne, oparte o najwyższej klasy niemieckie rozwiązania. Gwarantujemy w każdej fazie Państwa projektu indywidualne podejście i kompetentną obsługę dopasowaną indywidualnie do każdego klienta.

Bogata wiedza naszych specjalistów oraz fachowość we wszelkiego rodzaju obszarach niemieckiej techniki są do Państwa dyspozycji. Przy rozwoju nowych, innowacyjnych produktów towarzyszymy Państwu od momentu powstania pomysłu, aż do produkcji.

Służymy pomocą przy optymalizacji przebiegu procesów oraz ilości wytwarzanych produktów, a także przy zakupie maszyn, konstrukcji oraz dodatkowych akcesoriów. Również w zakresie optymalizacji jakości oraz kalkulacji kosztów mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Dopasowujemy odpowiednie usługi inżynierskie do profilu przedsięwzięcia, a posiadaną wiedzę techniczną wykorzystujemy w procesach produkcji. Wspieramy fazę kosztorysowania i obliczania, dokonujemy analiz, certyfikujemy materiały, elementy budowy, struktury, wyroby branżowe oraz nadzorujemy proces produkcji.

Ciągle poszukujemy na niemieckim rynku technicznym całkowicie nowych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, które możemy wprowadzić w Państwa przedsiębiorstwie.