Uzyskiwanie dobrych cen na kontraktach budowlanych

Negocjujemy ceny i ustalamy warunki kontraktu dla naszych klientów. Znamy doskonale realia niemieckiej branży budowlanej i wiemy jak handlować z Niemcami, aby uzyskać korzystną cenę, która nie tylko pokryje wszystkie koszty, ale także pozwoli polskiemu przedsiębiorcy zarobić na projekcie.

Wykonujemy następujące usługi:

• Negocjujemy ceny usług budowlanych

• Ustalamy warunki zleceń i kontraktów

Nie każde zlecenie i kontrakt w branży budowlanej oznacza automatyczny zysk. Projekty przynoszące straty są na porządku dziennym, a na niemieckim rynku ofert budowlanych aż roi się od mało poważnych propozycji. Ważne, aby takich nierentownych projektów unikać i nie składać zobowiązań, których nie da się dotrzymać. Szczególnie nieprzyjemna w skutkach może być niekorzystnie podpisana umowa ze zleceniodawcą, z której później nie można wyjść.

Polskie firmy budowlane są narażone w Niemczech na trudne otoczenie rynkowe, gdzie narzuca im się z góry cenę, która nigdy nie pokryje kosztów własnych. Niemiecki zleceniodawca proponuje cenę, która już w zamyśle jest ceną dumpingową i jednocześnie wywołując presję na polskim przedsiębiorcy zmusza go do podpisania niekorzystnej umowy. To pułapka, w którą wpada większość polskich przedsiębiorstw budowlanych szukających zleceń w Niemczech.

Szanse na uzyskanie zysku ze zlecenia realizowanego w Niemczech jest możliwe, jeżeli polska firma się przebije i osiągnie silną pozycję, w której liczy się coś innego niż tylko najniższa cena. Taką pozycję na rynku niemieckim osiągniecie Państwo dzięki nam.