Kim jesteśmy

 

Jesteśmy silną i kreatywną grupą przedsiębiorstw, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynkach światowych w promocji, wdrażaniu i dystrybucji niemieckich produktów i usług oraz rozwoju biznesu.

Specjalizujemy się w komercjalizacji międzynarodowych projektów biznesowych poprzez przenoszenie działalności do innego kraju i dopasowanie przedsiębiorstwa do warunków rynkowych za granicą. Wspieramy klientów we wszystkich obszarach biznesowych, stosując odpowiednie metody i wykorzystując bogate doświadczenia zdobyte w wielu dziedzinach. Wypracowany przez lata praktyki własny know-how skutecznie pozwala prowadzić działalność na wymagających rynkach zagranicznych oraz w kluczowych sektorach gospodarki.

Nasz team specjalistów to wysokiej klasy managerowie, biznesmeni, inżynierowie, milionerzy, naukowcy, wynalazcy i producenci o znanych nazwiskach i ugruntowanej pozycji w biznesie. Przy wyborze specjalistów do naszego teamu stawiamy na nietuzinkowe osobowości – na ludzi, którzy od podstaw budowali swoje przedsiębiorstwa i odnieśli duży sukces w biznesie.

Główne nurty naszej działalności to produkty Made in Germany oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu German technology. Nasi współpracownicy swoje bogate doświadczenia zbierali przez lata praktyki w promowaniu, wdrażaniu i dystrybucji niemieckich produktów na rynkach europejskich, amerykańskich i azjatyckich, a także pracując przy projektach technologicznych w Niemczech realizowanych dla dużych koncernów.

Więcej informacji na stronie internetowej:

www.kommerz.pl