Tereny pod inwestycje

Oferujemy zakup atrakcyjnych nieruchomości z przeznaczeniem na centra logistyczne. W naszej ofercie znajdują się typowe nieruchomości logistyczne z przeznaczeniem na budynki logistyczne, jak i powierzchnie magazynowe.

Nieruchomości logistyczne są dla inwestorów bardzo ważnym celem biznesowym. Pierwszym krokiem udanej inwestycji jest zakup nieruchomości zlokalizowanej w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego i logistycznego. W strategicznie ważnym miejscu lokuje się centrum dystrybucyjne, w którym składowane są towary, a następnie rozprowadzane po obszarze całego kraju lub regionu w ramach zbudowanej sieci dostaw.

W dobie globalizacji zakup nieruchomości inwestycyjnych to czysty zysk. Ich udział na rynku transakcji wynosi zazwyczaj od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Zmiany jakie obecnie zachodzą na rynku nieruchomości logistycznych są ogromne. Inwestycje logistyczne osiągają nie tylko wysokie zyski początkowe, ale gwarantują także stałe i wysokie ciągłe oprocentowanie. Jeżeli dysponujecie Państwo odpowiednimi środkami finansowymi, to skutecznie doradzimy Państwu jak te środki odpowiednio zainwestować na rynku nieruchomości logistycznych.

Analizy rynku dowodzą, że inwestorzy aktywni w segmencie inwestycji logistycznych osiągają zyski wyższe niż z inwestycji w tradycyjne nieruchomości, a także osiągane zyski są porównywalne z zyskami osiąganymi w handlu. W Niemczech istnieje wiele funduszy, które skupują nieruchomości logistyczne. W fundusze te inwestują biznesmeni, holdingi, korporacje, inwestorzy krajowi i zagraniczni, towarzystwa finansowe, ubezpieczalnie, a nawet fundusze emerytalne. Takie inwestycje są po prostu świetną lokatą pieniędzy.

Na tle rosnącej popularności inwestowania w nieruchomości logistyczne warto wiedzieć, że wkrótce w Europie będzie powstawało rocznie ponad 1 milion metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. To powinno Państwa przekonać do zainwestowania w nieruchomości przeznaczone na logistykę.

Jako doświadczony partner w segmencie sprzedaży nieruchomości logistycznych pomożemy Państwu zrealizować Wasze inwestycyjne cele.