Wiedza inżynieryjna

Dzięki doskonałej wiedzy inżynieryjnej w obrębie przemysłu, budownictwa, techniki energetycznej, techniki środowiska oraz techniki zaopatrzeniowej oferujemy profesjonalne usługi doradztwa przemysłowego. Oferujemy Państwu inteligentne całościowe rozwiązania i przejmujemy częściowo zadania w ramach planowania, realizacji i nadzoru nad projektami biznesowymi.

Jakość: Gwarantujemy najwyższą efektywność i funkcjonalność przy wykonywaniu wszystkich zadań.

Umiejętność poszukiwania rozwiązań: Stawiamy na rozwiązania dopasowane do potrzeb danej firmy, a zarazem będące mało kosztownymi rozwiązaniami.

Wiedza specjalistyczna: Posiadamy wiedzę specjalistyczną, której brak w Polsce. Już dziś realizujemy rozwiązania dla przyszłości.

Transfer wiedzy: Wypełniamy jakościowe i personalne luki poprzez doskonale wykwalifikowanych techników, technologów i inżynierów.

Znajomość rynku: Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i naszych kontaktów, stawiacie Państwo na wzrost i zbudowanie mocnej pozycji na rynku.

Międzynarodowe doradztwo biznesowe i gospodarcze (International Consulting): Poza świadczeniem usług inżynieryjnych, oferujemy także nasze wsparcie w kwestiach związanych z organizacją, handlem i komunikacją przy rozwoju atrakcyjnych rynków.

Gwarantowana efektywność i funkcjonalność Państwa konstrukcji bazuje na skoncentrowanych na przyszłości koncepcjach rozwiązań. Korzystają Państwo przy tym z kompetencji inżynierskiej w dziedzinach budowy maszyn, techniki informatycznej, techniki pomiaru, sterowania i regulacji oraz techniki prowadzenia, techniki zaopatrzeniowej i techniki utylizacji, jak i techniki procesów oraz techniki środowiska. Naszym celem i zadaniem jest konsekwentne wyczerpanie możliwości na podstawie doświadczenia w porównywalnych projektach oraz na podstawie naszych fachowych informacji.