Transfer

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym transferze niemieckiej technologii, techniki, wiedzy, zasobów ludzkich, towarów, usług i kapitału.

Dostarczamy produkty oparte o najwyższą niemiecką technologię, transferujemy nowości techniczne i rozwiązania innowacyjne, wdrażamy niemieckie doświadczenia zdobyte przez czołowe przedsiębiorstwa w danym segmencie, transferujemy specjalistyczną wiedzę, dostarczamy fachowców z zakresu zarządzania, dokonujemy transferu niemieckich towarów, dostarczamy kompleksowe usługi branżowe świadczone przez wybitnych niemieckich specjalistów, a także wspomagamy transfer kapitału inwestorskiego.

W ramach transferu technologii dostarczamy produkty, usługi i innowacje, które z sukcesem znajdują zastosowanie w Niemczech. Działanie te wspieramy specjalistyczną wiedzą oraz rozwiązaniami, które są niedostępne w Polsce. Nasze bogate doświadczenia w zakresie transferu produktów, usług i innowacji pozwalają dostosować przedsiębiorstwa naszych klientów do najwyższych niemieckich norm, które daleko wykraczają poza przyjęte standardy.

Stosowane przez nas nowości techniczne i rozwiązania innowacyjne dostosowują polskich odbiorców do potrzeb wymagającego rynku niemieckiego, którego główną cechą jest prężny rozwój w niemal wszystkich sektorach gospodarki. Naszą przewagą jest bardzo kreatywne, a jednocześnie konstruktywne myślenie ekonomiczne, gdzie najważniejszym aspektem jest zrównoważony rozwój bazujący na osiąganiu krótko-, średnio- i długodystansowych celów biznesowych.

W ramach transferu wiedzy dostarczamy specjalistyczną wiedzę technologiczną i techniczną dla wielu sektorów gospodarki, która z uwagi na jej unikalny charakter wspiera w przedsiębiorstwach procesy strategiczne, restrukturyzacyjne i innowacyjne. Dzięki naszemu know-how Państwa firma stanie się nowoczesnym i konkurencyjnym przedsiębiorstwem.

W ramach transferu zasobów ludzkich dostarczamy usługi wybitnych niemieckich specjalistów o światowej renomie. Są to wybitne jednostki bądź teamy fachowców będących managerami, inżynierami, wynalazcami i czołowymi postaciami działającymi w swoich branżach. Dzięki ich zaangażowaniu w sprawy Państwa firmy staniecie się poważnym graczem europejskiego, a może nawet światowego formatu.

W ramach transferu towarów i usług dostarczamy niemieckie produkty oraz niemiecki serwis na najwyższym światowym poziomie. Zróżnicowanie oferowanych przez nas towarów i usług jest przeogromne. Kierując się zasadą najlepszego wyboru na dany moment dostarczamy Państwu zawsze idealnie dopasowane rozwiązania dla Waszych potrzeb. Indywidualne podejście do odbiorców pozwala nam zoptymalizować cały proces transferu.

W ramach transferu kapitału wspieramy przepływ finansowych dokonywany przez inwestorów podczas procesu inwestycyjnego i poinwestycyjnego. Dzięki nam wejdziecie Państwo ze swoim kapitałem całkowicie bezpiecznie na nowy rynek.

 

Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo nie podąża jeszcze za aktualnymi trendami rynku, to my zmienimy Państwa firmę w nowoczesny podmiot zdolny do konkurowania na rynkach światowych !