Budownictwo

 

Jako najlepszy dostawca usług specjalistycznych i wsparcia technicznego dla sektora budowlanego oferujemy kompleksową obsługę kontraktów realizowanych przez polskie przedsiębiorstwa budowlane w Niemczech.

Nasze wysokospecjalistyczne wsparcie obejmuje wszystkie etapy kontraktu budowlanego, tj.: ocenę aktualnego rynku budowlanego w Niemczech, ocenę wysokości ryzyka dla projektów realizowanych przez polskie firmy na niemieckich budowach, działanie strategiczne i optymalizację działania, zarządzanie zleceniami, wsparcie sprzedaży usług budowlanych oferowanych przez polskie firmy niemieckim kontrahentom i inwestorom, planowanie, sporządzanie analiz, optymalizacje finansowe i tworzenie zysku z kontraktu budowlanego, obsługę zatrudnienia, ustalanie dobrych cen, negocjacje, kalkulacje kosztów, monitorowanie rentowności kontraktu oraz szeroko rozumiany controlling.

Prowadzimy Państwa przedsiębiorstwo budowlane przez wszystkie etapy kontraktu. Jesteśmy z Wami przy wyborze kontraktu i inwestora, tworzeniu kosztorysu i oferty, realizowaniu kontraktu oraz przy jego zamknięciu i rozliczeniu.

 

 Jeżeli realizujecie Państwo kontrakty budowlane w Niemczech, to skorzystajcie z naszej profesjonalnej pomocy i wielopłaszczyznowego wsparcia!